SZR Linija+381(0)14 35 35 243

PVC i aluminijumska stolarija | Vrata i prozori

SZR Linija | Kontakt

Kontaktirajte nas
PVC i aluminijumska stolarija | SZR Linija | Kontakt

Ime i prezime*

Broj telefona*

I-mejl*

Poruka*

SZR Linija
Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo
Dimitrija Tucovića 77, 11000 Beograd
Srbija

Telefoni:
Valjevo: +381 14 35 35 243
Beograd: +381 11 783 94 84

I-mejl:
Valjevo: office@linija.rs
Beograd: officebg@linija.rs

Fax: +381 14 35 35 243

Radno vreme:
Radni dan: 7.00 - 17.00
Subota: 7.00 - 15.00

Kontakti u firmi

Vlasnik:
Zoran Dobrivojević

Telefon:
063/77-11-035
014/35-35-243

I-mejl:
zoran@linija.rs

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Tehnički direktor:
Nemanja Stepanović

Telefon:
063/18-56-640
014/35-35-243

I-mejl:
nemanja@linija.rs

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Odgovorni izvođač radova, proizvodnja i prodaja stakla:
Gordana Radosavljević

Telefon:
063/379-301
014/35-35-243

I-mejl:
gordana@linija.rs

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Referent za računovodstvene i knjigovodstvene poslove:
Biljana Krstić

Telefon:
063/379-175
014/35-35-243

I-mejl:
biljana@linija.rs

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Tehnička priprema i prodaja:
Dragan Pavić

Telefon:
063/379-741
014/35-35-243

I-mejl:
dragan@linija.rs

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Tehnička priprema i prodaja:
Vladan Despotović

Telefon:
063/379-083
014/35-35-243

I-mejl:
vladan@linija.rs

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Poslovođa u proizvodnji stolarije:
Radovan Davidović

Telefon:
063/379-174

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Poslovođa u proizvodnji stakla:
Zoran Jovanović

Telefon:
063/379-938

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo

Poslovnica Beograd:
Vukašin Dobrivojević
Menadžer prodaje

Telefon:
063/734-56-34

I-mejl:
vukasin@linija.rs

Adresa:
Dimitrija Tucovića 77, 11000 Beograd

Sektor finansija:
Ružica Dobrivojević
Finansijski direktor

Telefon:
063/85-38-266

Adresa:
Obilazni put bb, 14000 Valjevo